okt
22
di
Rapid competitie rondes 1,2 en 3
okt 22 @ 19:45 – 23:45
okt
29
di
Ronde 7 interne competitie
okt 29 @ 19:45 – 23:45
nov
4
ma
FSB 2A: Heerenveen 2 – Donger 2
nov 4 @ 19:45 – 23:45
nov
5
di
FSB 3A: Donger 3 – Westergoo 3
nov 5 @ 19:45 – 23:45
Ronde 8 interne competitie
nov 5 @ 19:45 – 23:45
nov
7
do
FSB HK: Schaakwoude 1 – Donger 1
nov 7 @ 19:45 – 23:45
nov
12
di
Ronde 9 interne competitie
nov 12 @ 19:45 – 23:45
nov
19
di
FSB Beker: Donger – Rijs
nov 19 @ 19:45 – 23:45
Ronde 10 interne competitie
nov 19 @ 19:45 – 23:45
nov
26
di
Ronde 11 interne competitie
nov 26 @ 19:45 – 23:45
dec
2
ma
FSB 3A: DSC 4 – Donger 3
dec 2 @ 19:45 – 23:45
dec
3
di
FSB HK: Donger 1 – Philidor 1
dec 3 @ 19:45 – 23:45
Ronde 12 interne competitie
dec 3 @ 19:45 – 23:45
dec
10
di
FSB 2A: Donger 2 – Bakkeveen 2
dec 10 @ 19:45 – 23:45
Ronde 13 interne competitie
dec 10 @ 19:45 – 23:45
dec
17
di
Rapid competitie ronden 4, 5 en 6
dec 17 @ 19:45 – 23:45
jan
6
ma
FSB 2A: Mid Fryslan 2 – Donger 2
jan 6 @ 19:45 – 23:45
jan
7
di
FSB 3A: Donger 3 – DSC 2
jan 7 @ 19:45 – 23:45
Ronde 14 interne competitie
jan 7 @ 19:45 – 23:45
jan
10
vr
FSB HK: E.Lasker 1 – Donger 1
jan 10 @ 19:45 – 23:45
jan
11
za
Grandprix jeugdtoernooi De Donger
jan 11 @ 13:00 – 17:00
jan
14
di
Ronde 15 interne competitie
jan 14 @ 19:45 – 23:45
jan
21
di
Ronde 16 interne competitie
jan 21 @ 19:45 – 23:45
jan
28
di
FSB 2A: Donger 2 – DTK 3
jan 28 @ 19:45 – 23:45
Ronde 17 interne competitie
jan 28 @ 19:45 – 23:45
feb
4
di
FSB HK: Donger 1 – Philidor 1
feb 4 @ 19:45 – 23:45
Ronde 18 interne competitie
feb 4 @ 19:45 – 23:45
feb
11
di
Ronde 19 interne competitie
feb 11 @ 19:45 – 23:45
feb
12
wo
FSB 3A: Bakkeveen 3 – Donger 3
feb 12 @ 19:45 – 23:45
feb
18
di
Ronde 20 interne competitie
feb 18 @ 19:45 – 23:45
feb
25
di
Snelschaak competitie
feb 25 @ 19:45 – 23:45
feb
29
za
Piet Hania toernooi ( 6 – kampen rapid ) @ IJsherberg
feb 29 @ 10:00 – 17:00
mrt
3
di
Ronde 21 interne competitie
mrt 3 @ 19:45 – 23:45
mrt
10
di
FSB 3A: Donger 3 – SCL 4
mrt 10 @ 19:45 – 23:45
FSB HK: SCL 1 – Donger 1
mrt 10 @ 19:45 – 23:45
Ronde 22 interne competitie
mrt 10 @ 19:45 – 23:45
mrt
12
do
FSB 2A: Schaakwoude 3 – Donger 2
mrt 12 @ 19:45 – 23:45
mrt
17
di
Ronde 23 interne competitie
mrt 17 @ 19:45 – 23:45
mrt
24
di
Ronde 24 interne competitie
mrt 24 @ 19:45 – 23:45
mrt
31
di
Ronde 25 interne competitie
mrt 31 @ 19:45 – 23:45
apr
7
di
FSB HK: Donger 1 – Emmeloord 1
apr 7 @ 19:45 – 23:45
Ronde 26 interne competitie
apr 7 @ 19:45 – 23:45
apr
14
di
Ronde 27 interne competitie (slotronde)
apr 14 @ 19:45 – 23:45
apr
21
di
Rapid competitie slotrondes 7, 8 en 9
apr 21 @ 19:45 – 23:45
apr
28
di
Slotavond seizoen 2019-2020
apr 28 @ 19:45 – 23:45